Par mums

Par kompāniju

Uzņēmums SIA Estēts ir dibināts 2006.gadā. Esam profesionāļu komanda un mums patīk skaistas lietas. Apdares un būvniecības materiāli veido mūsu apkārtni un sajūtas daudz vairāk nekā mēs domājam. Mums ir nepieciešama piemērota vide gan mājās, gan darbā un mēs gribam šo skaistumu arī radīt visapkārt. Piedāvājot Jums vadošo būvniecības un apdares materiālu ražotāju sortimentu un augstu kvalitāti, mēs varam šo pasauli padarīt skaistāku. Estēts ir uzņēmums, kur Jūsu idejas top par realitāti. Nāciet un mēs palīdzēsim. Veidosim šo pasauli skaistāku kopā!

Misija

Mūsu misija ir piedāvāt Baltijas būvniecības tirgū kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus no visas pasaules. Mūsu uzdevums ir nodrošināt plašu preču klāstu un sniegt profesionālas konsultācijas apdares materiālu izvēlē un pielietošanā.

Vērtības

Attieksme – mums rūp Jūsu vajadzības un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties vislabāko.

Kompetence – mēs alkstam zināt visu par produktiem, ko piedāvājam, kā arī, vēlamies nemitīgi pilnveidoties.

Serviss – ērta preču pasūtīšana un saņemšana.

Vīzija

UZŅĒMUMS.

Mēs gribam kļūt par vadošo apdares materiālu tirgotāju Baltijā.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI.

Kvalitatīvi un daudzveidīgi apdares materiāli no labākajiem ražotājiem pasūtāmi pie mums.
Profesionālas konsultācijas un plašs sortiments.

CILVĒKI.

Mēs esam aktīvi, laipni un mērķtiecīgi.

 • Atsauksme
  Daina Levane

  “Esam kopīgi realizējuši vairākus projektus. Puiši ir kompetenti un viemēr ir iedziļinājušies projekta detaļās un centušies realizēt visu, kas bijis iecerēts.”

 • Atsauksme
  Guntis Grabovskis
  Mūsu nozīmīgākā sadarbība bija objektā Starptautiskās lidostas “Rīgā” V.I.P. termināla interjera būvniecības laikā. Iesaistītie speciālisti pierādīja sevi kā īstus sava amata pratējus, gan sniedzot padomus par elementu stiprināšanas variantiem, gan, brīžiem sarežģītā būvniecības procesā, kā izcilus amatniekus.
 • Atsauksme
  Jānis Rubīns

  2017. gadā veidojām Arēna Rīga Biznesa kluba “Amber Beverage group “ interjeru. Sia Estēts Operatīvi piemeklēja mums nepieciešamos grīdas segumus. Ātri sagatavoja labāko piedāvājumu. SIA Estēts spēja elastīgi piedāvāt paklāju risinājumus, kā arī ātri sagādāja nepieciešamos paraugus produktu novērtēšanai. Šo sadarbību vērtēju kā konstruktīvu un ļoti veiksmīgu! Rekomendēju šo firmu citiem arhitektiem un interjera dizaineriem.