Jauni dizaina risinājumi

Franču šarms un elegance apvienoti jaunākajā Balsan kolekcijā “French Couture”. Šis ir tehnoloģiski jauns risinājums paklāju ražošanas procesā, tā saucamā Mbrodery tehnoloģija. Katra škiedra tiek krāsota un pārklāta ar pāklājumu, kas nodrošina šķiedras aizsardzību pret mehānisku iedarbību un ķīmisku apstrādi. Virsmas struktūra ir robusta un ir izturīga ikdienas lietošanai. Katrs dizains ir unikāls, jo klients pats var mainīt dažādos krāsu veidus un rakstu. Tas ir pieejams gan ruļļa platumā 4 metri, gan flīzēs 50*50cm vai 25*100 cm. French Couture ir īpaši ieteicams viesnīcu gaiteņos, vestibilos un citās intesīvi lietojamās ēku vietās.

French Couture

French Couture

 

Staigāt pa cukurvati? – Mierīgi.

Būt soļa attālumā zemeslodes otrai pusei? – Tīrais nieks.

Redzēt visas zvaigznes lūkojoties uz grīdu? – Lūdzu!

Ražotājs “Beauflor” piedāvā kolekciju “WOW”.  Jaunā kolekcija ar digitālo druku. Tā dod bezgala plašas iespējas attēla izdrukai augstā kvalitātē. Var izdrukāt visu, ko vēlas sirds un pieprasa interjera koncepts.

World of Wonders

World of Wonders

 • Atsauksme
  Daina Levane

  “Esam kopīgi realizējuši vairākus projektus. Puiši ir kompetenti un viemēr ir iedziļinājušies projekta detaļās un centušies realizēt visu, kas bijis iecerēts.”

 • Atsauksme
  Guntis Grabovskis
  Mūsu nozīmīgākā sadarbība bija objektā Starptautiskās lidostas “Rīgā” V.I.P. termināla interjera būvniecības laikā. Iesaistītie speciālisti pierādīja sevi kā īstus sava amata pratējus, gan sniedzot padomus par elementu stiprināšanas variantiem, gan, brīžiem sarežģītā būvniecības procesā, kā izcilus amatniekus.
 • Atsauksme
  Jānis Rubīns

  2017. gadā veidojām Arēna Rīga Biznesa kluba “Amber Beverage group “ interjeru. Sia Estēts Operatīvi piemeklēja mums nepieciešamos grīdas segumus. Ātri sagatavoja labāko piedāvājumu. SIA Estēts spēja elastīgi piedāvāt paklāju risinājumus, kā arī ātri sagādāja nepieciešamos paraugus produktu novērtēšanai. Šo sadarbību vērtēju kā konstruktīvu un ļoti veiksmīgu! Rekomendēju šo firmu citiem arhitektiem un interjera dizaineriem.